Postele s úložným místem

Místo pod postelí nabízí jedinečnou možnost k uskladnění věcí. Všechny postele s úložným prostorem v naši nabídce jsou vyrobeny z kvalitního masivu a nabízíme je ve variantách jednolůžko i manželská postel v různých rozměrech. Můžete si vybrat z mnoha druhů dřeva, jako je dub, buk, smrk nebo alpská borovice Zirbe, a odstínů.

Úložný prostor je nejčastěji řešený dvěma způsoby: Pomocí šuplíků, které se vysouvají po stranách postele, nebo nepohyblivým úložním prostorem, do kterého se dostanete zdvižením vyklápěcího roštu. Druhé zmiňované řešení je vhodné, když po stranách postele nemáte dostatek místa pro vysunutí zásuvek.

V naši nabídce najdete postele s úložným prostorem od předních českých výrobců Jelínek a Jitona. Zastavte se v naší prodejné v Ostravě na ulici Stodolní a sami se přesvědčte o kvalitě a propracovaném designu postelí z masivu.

Člověk stráví ve spánku více než třetinu života. Kvalitní spánek je klíčem ke zdraví. Prodejem postelí a matrací pro zdravé spaní v Ostravě se zabýváme více než 20 let. Za tu dobu jsme na vlastní kůži zjistili, co je skutečná kvalita a co se jen tak tváří. Naše heslo zní: neprodáváme nic, co bychom si sami nevzali domů.