Manželské postele

Manželské postele, nebo-li dvoulůžka, nabízíme ve standardních rozměrech, ale jsme schopni dodat i postele na míru dle vámi zvolených rozměrů. Běžně prodávané rozměry dvoulůžek: 140×200, 160×200,  180×200, 200×200. Všechny uvedené velikosti dodáme i v prodloužených délkách 210,220 cm,  ale i delších. Tomu samozřejmě přizpůsobíme i rošty a matrace. Výhodou je, že si u nás koupíte i prostěradla, a to i v prodloužených délkách, v široké paletě barev a hlavně ve vysoké kvalitě. Vyberete si a koupíte u nás i lůžkoviny a povlečení i pro alergiky, včetně pracích péřových polštářů a přikrývek. Pro ty z vás, kdo máte problémy s krční páteří u nás vyberete a koupíte i anatomické polštáře. Na každé matraci na expozici vždy vyzkoušíte různé typy anatomických polštářů.

Postel doplníte nočními stolky, úložnými prostory, komodami, skříněmi i dalším nábytkem dle nabídky.

U nás si vyzkoušíte nejprodávanější typy kvalitních matrací, pomůžeme vybrat odpovídající rošty.V naší prodejně v Ostravě na ulici Stodolní si postele můžete sami vyzkoušet a „osahat“. Zkrátka zde najdete vše pro kvalitní spánek pod jednou střechou.

Prodeji nábytku pro zdravý spánek se věnujeme více než 23 let. Za tu dobu jsme na vlastní kůži zjistili, co je skutečná kvalita a co se jen tak tváří. Naše heslo zní: neprodáváme nic, co bychom si sami nekoupili domů.