Project Description

Rozkládají se sejmutím a překlopením vrchního dílu. Ten je pevně spojen se spodním dílem v linii překlápění, takže se obě části po překlopení nerozjíždějí.
Prošívané potahy všech dílů jsou snímatelné, dají se tedy čistit nebo vyměnit. Sedací plocha je vysoká 40 cm a po rozložení je k dispozici velká plocha na odpočinek, hry i spánek vysoká 20 cm. U TRIANU má tvar čtverce 190 x 190 cm, k KVANTA tvar obdelníku 190 x 180 cm a u RONDA tvar kruhu o průměru 200 cm. Tato plocha se u všech pohovek nechá ještě zvětšit využití opěrek.
Pohovky umísťujeme do rohu, kde se opírají o stěnu. RONDO může stát i v prostoru. Také TRIAN a KVANTO je možné upravit pro umístění v prostoru přidáním pevného rámu. Zakázková výroba umožňuje úpravu rozměrů pohovek a výběr různých doplňků jako jsou deky, polštáře, prostěradla, stolky, křesílka, taburety a pod. Samozřejmě šijeme i náhradní potahy všech dílů, které je kdykoliv možno vyměnit. Tyto služby poskytujeme již více nez 20let a vzhledem k tradici a stabilitě značky Ason je možno se na ně plně spolehnout i do budoucna.