Project Description

Akční cena polštáře:

MAGNIPROTECT  WAVE

Ergonomický tvar polštáře z patentované paměťové pěny Memoform. Potah polštáře je ošetřen technologií ViroStop, která brání výskytu aktivních virů a bakterií na polštáři a zabraňuje tak negativnímu vlivu patogenů na člověka. Účinky technologie ViroStop potvrzují mezinárodní normy ATCC a ISO.

PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ MAGNIPROTECT WAVE?

  • MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím.
  • Díky unikátní kombinaci vezikulární technologie a již ověřeného aktivní stříbra vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné faktory. Tím dochází k minimalizaci výskytu aktivních virů a bakterií a tedy i negativního vlivu patogenů na člověka.
  • Polštář poskytuje dokonalou anatomickou podporu a jedinečné uvolnění krčních svalů díky paměťové pěně Memoform, která se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře.
  • Je vhodný pro spaní na zádech a na boku.
  • Potah z látky ošetřené technologií ViroStop je snímatelný a pratelný (30°C). Antivirový a antibakteriální účinek je garantován do 30 pracích cyklů. Poté se účinek začíná postupně snižovat.
  • Polštáře jsou vyrobeny v souladu s mezinárodními normami a vlastní certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP, nejvyšší zdravotní certifikaci v rámci EU – zdravotní produkt první kategorie.
  • ROZMĚRY: 60x43x10/11cm

VHODNÉ PRO:  dospělé i děti 

CENA: 2.490 Kč – akční cena 2.390 Kč

Tvarovaný polštář doporučujeme těm, kteří mají větší problémy s krční páteří a měli by spíše spát na zádech nebo na boku. Spaní na bříšku na tomto polštáři nedoporučujeme.

Máte problémy s imunitou, chcete spát na viruprostém polštáři – zavolejte nebo napište si o tento polštář a my vám ho zašleme na dobírku až domů. Tel: 602 322 406, apnabytek@gmail.com. Výrobky nejvyšší kvality značky MAGNIFLEX prodáváme více než 10 let.