Project Description

jednolůžko GABRIELA,  GABRIELA PLUS

Postel nabízíme ve dvou provedeních – GABRIELA a GABRIELA PLUS. Postel GABRIELA PLUS ocení především zákazníci, kteří hledají vysokou postel z masivu. Výška lehací plochy 51–68 cm umožní snadné vstávání. Dostatečně vysoká a široká postel GABRIELA se stane oázou pro Váš odpočinek

Postel GABRIELA dodáváme z masivního dubu a buku v síle materiálu 40 a 25 mm a v rozměrech 90 x 200 cm (jednolůžko).  Postel GABRIELA s příplatkem také v délkách 210 a 220 cm pro vyšší postavy nebo seniory.

Kování pro uložení roštu do postele je výškově nastavitelné. Výška po horní hranu bočnice je 41 cm (GABRIELA) a 50 cm (GABRIELA PLUS). Lehací plocha je závislá na výšce matrace. Do postele je možné zakoupit Úložný prostor závěsný nebo Úložný prostor MAX nebo přistýlku (úložný prostor).

Povrch nábytku si můžete vybrat s ekologickým bezbarvým lakem nebo přírodním „natur“ olejem.  Nabídka zahrnuje širokou paletu možností –  z různých odstínů moření nebo olejů dle našeho základního vzorníku. Všechny povrchové úpravy dřeva jsou zahrnuty v ceně.

Ceny:

postel Gabriela s čelem rovným od 17.870 Kč, s čelem oblým od 18.430 Kč

postel Gabriela PLUS s čelem rovným 19.020 Kč, s čelem oblým od 19.630 Kč

úložný prostor závěsný – 8.790 Kč

úložný prostor MAX – 6.170 Kč

přistýlka – 7.710 Kč (bez matrace)

Poradíme vám při výběru matrace a roštu, které si u nás pořídíte také.