Project Description

Akční cena od 11.6.2021 pro dětskou matraci FIABA 4 do postýlky 60×120

Děti mají rádi spánek, protože je zavede do kouzelného světa snů. Proto Magniflex vytvořil pohádku FIABA, jedinečnou řadu, která zajišťuje, že děti mohou spát na matraci, která je vyrobena z přírodních materiálů, které jsou šetrné k jejich pokožce a zároveň zajišťuje ideální podporu jejich rostoucích tělíček….

Nejlepší materiály

Pro zajištění nejvyššího pohodlí je potah matrace vyroben z viskózové látky proti udušení, která upřednostňuje prodyšnost, a má rozkošný design zobrazující malé nožičky. Vrstvy Elioform a Eliosoft a výplň z hypoalergenního a prodyšného vlákna nabízejí tu správnou míru pevnosti, aby správně podporovala záda vašich dětí.

Technologie věnovaná dětem

Díky této technologii bude matrace jemně masírovat tělo vašeho dítěte po celou noc, aby mu poskytla neustálý pocit pohody a pohodlí. Způsob výroby této matrace poskytuje diferencovanou podporu pro hlavu, ramena, záda, nohy a kotníky a vyrovnává váhu těla i pro ty nejmenší.

PROČ ZVOLIT MATRACI FIABA 4?

  • jádro ze studené pěny Elioform
  • poskytuje optimální podporu dětskému tělíčku – vhodná pro děti od 0 do 3 let
  • potah z vysoce kvalitního polyesteru nové generace, jehož přednostmi jsou pružnost, odolnost a jemná struktura tkaní
  • hypoalergenní, antibakteriální, odolná vůči roztočům výborně saje a odvětrává vlhkost
  • prodloužená záruka na jádro matrace 12 let (na potah matrace standardní záruka 2 roky

Dětská matrace Fiaba 4 je ideální matrace pro miminka a děti do 3 let. Jádro matrace tvoří studená pěna Elioform, která zajišťuje tělíčku dokonalou ortopedickou podporu tak důležitou pro zdravý růst a vývin dítěte. Potah z vysoce kvalitního polyesteru nové generace, jehož přednostmi jsou pružnost, odolnost a jemná struktura tkaní je hypoalergenní, antibakteriální, působí proti roztočům a výborně saje a odvětrává vlhkost. Dopřejte vašemu děťátku to nejlepší již od narození.

K dětské matraci Fiaba 4 prodáváme i chránič na matraci s polyuretanovým nástřikem, který je prodyšný a zároveň nepropouští tekutiny (pozor, nezaměňovat s gumovým nebo igelitovým chráničem, který není prodyšný). Chránič matrace můžete vyprat až na 90 stupňů Celsia a přitom 100% chráníte  matraci. Matrace má nesnímatelný potah. Výhodou je snadná optická kontrola čistoty matrace.

Výška: 10 cm

Tuhost: tuhá

Velikost: 60×120 cm ve vakuovaném balení

Cena: 3.490 Kč – Akční cena 2.990 Kč 

Objednávky: 602 322 406, apnabytek@gmail.com