Project Description

Akční cena od 11.6.2021 matrace FIABA 5 Plus pro naše nejmenší do postýlky !!!

Matrace FIABA 5 Plus

Děti mají rádi spánek, protože je zavede do kouzelného světa snů. Proto Magniflex vytvořil pohádku FIABA, jedinečnou řadu, která zajišťuje, že děti mohou spát na matraci, která je vyrobena z přírodních materiálů, které jsou šetrné k jejich pokožce a zároveň zajišťuje ideální podporu jejich rostoucích tělíček….

Nejlepší materiály

Pro zajištění nejvyššího pohodlí je potah matrace vyroben z viskózové látky proti udušení, která upřednostňuje prodyšnost, a má rozkošný design zobrazující malé nožičky. Vrstvy Elioform a Eliosoft a výplň z hypoalergenního a prodyšného vlákna nabízejí tu správnou míru pevnosti, aby správně podporovala záda vašich dětí.

Technologie věnovaná dětem

Díky této technologii bude matrace jemně masírovat tělo vašeho dítěte po celou noc, aby mu poskytla neustálý pocit pohody a pohodlí. Způsob výroby této matrace poskytuje diferencovanou podporu pro hlavu, ramena, záda, nohy a kotníky a vyrovnává váhu těla i pro ty nejmenší.

PROČ ZVOLIT MATRACI FIABA 5 PLUS?

  • hyperprodyšná strana se speciálním 3D lemem pro snadné dýchání kojence při spánku na břiše
  • jádro ze studené pěny Eliosoft a Elioform
  • poskytuje optimální podporu dětskému tělíčku – vhodná pro děti od 0 do 3 let
  • hypoalergenní, antibakteriální, odolná vůči roztočům výborně saje a odvětrává vlhkost
  • prodloužená záruka na jádro matrace 12 let (na potah matrace standardní záruka 2 roky)
  • matrace FIABA díky použitým kvalitním materiálům a dlouhé záruce vychová více dětí
  • velmi atraktivní je bílý prací potah matrace Fiaba, kde jsou prošity otisky dětských chodidel, je ze 100% přírodní potahové látky z vláken bambusu a bio bavlny

Dětská matrace Fiaba 5 Plus bojuje proti jedné z možných příčin náhlého úmrtí kojence (SIDS). Magniflex v rámci výzkumné činnosti vyvinul matraci přes kterou je možné dýchat. Speciální hyperprodyšná strana s 3D lemem umožňuje kojenci dýchat i s hlavičkou zabořenou do matrace

K dětské matraci Fiaba 5 Plus 60×120 je možné použít chránič na matraci s polyuretanovým nástřikem, který je prodyšný a zároveň nepropouští tekutiny a je pratelný na 95 st.C v ceně 300 Kč.

Velikost matrace: 60×120, výška 12 cm,

Tuhost středně tuhá/tuhá

Cena 60×120 cm: 3.990 Kč  – Akční cena 3.490 Kč

Objednat můžete telefonicky: 602 322 406 nebo e-mailem: apnabytek@gmail.com