Magniflex

Akční ceny matrací a polštářů od 11.6.2021

Přední světový výrobce matrací a doplňků z Itálie. Firma Magniflex je pro nás velmi kvalitním partnerem a jsme moc rádi, že spolu již řadu let úspěšně spolupracujeme. Byla nám dána možnost na vlastní oči vidět výrobní proces matrací a použití moderních technologií.

Byť firma vyváží do téměř celého světa, jedná se o rodinnou firmu, která nikdy nezměnila svou původní filozofii – maximální důležitost spánku, ekologie, zdravotní nezávadnost a láska k životu.  Tyto hodnoty jsou spojeny jedním: hledáním kvalitního spánku, který neznamená jen pohodlí, ale i zlepšení života a rovnováhu s okolním prostředím. Magniflex dosáhl během let významných výsledků, ale stále se dál snaží o dokonalost. Společnost si klade za cíl najít nejvíce inovativní řešení pro zlepšení svých produktů a pro uspokojení potřeb každého jednotlivce. Denně firma vyrábí přes 10.000 matrací. Všechny matrace jsou dodávány v patentovaném vakuovém balení.

Magniflex kvalita je certifikovaná na celém světě. Spousta matrací obdržela certifikát Medical Device Class 1 – nejvyšší zdravotní certikát. Matrace Magnistretch dostaly certifikát ACA – American Chiropractic Association i certifikát Medical Device Class 1

Značka Magniflex dnes nabízí:

Biometrickou postel MagniSmartech

několik řad matrací: Maestro, Armonia, Toscana, Magnistretch, Dolce Vita, Magnigel, Nuvola, Memorabile, Vitale, Baby Line. 

několik řad polštářů: Magnigel, Cotton, Superiore, Classico, Vitale, Sushi a Baby

Doplňky: speciální rošty, toppery, zdravotnické pomůcky, prostěradla

NOVINKA: kolekce MagniProtect – s antivirovým potahem ViroStop