Jelínek

Tradiční česká firma, jejíž vášní jsou letokruhy. Historie této firmy sahá až do roku 1897 a od této doby ušla notný kus cesty. Mnoho designů a technologií se změnilo, vyvinulo, co zůstalo stále stejné, je myšlenka, se kterou produkty této firmy vznikají – víra v poctivou českou práci.

Firma Jelínek vyváží do řady zemí po celé Evropě je stále kompletně vyráběna v České republice. A to se vyplácí a společnost Jelínek je hrdým držitelem celé řady certifikátů a ocenění.

Veškerý sortiment nabízených produktů ze dřeva je vyráběn z masivu. Pod značkou Jelínek vám dodáme  matrace, postele i celé ložnice, obývací stěny i sedačky, jídelní stoly i židle, nábytek do dětského pokoje a vybavení do hotelů i penzionů. Matrace jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a firma deklaruje původ všech použitých, a to včetně lepidel.

V naší prodejně máme matracové studio, to znamená, že si vyzkoušíte všechny možné kombinace materiálů a tuhostí ortopedických lamelových matrací a vyberete právě pro vás vhodnou matraci. Samozřejmostí je náš odborný poradenský servis. Máme zkušenost s prodejem matrací od roku 1996.

Pokud byste váhali, zda si můžete vybrat atypický rozměr přesně pro vás, tak nemusíte. Dodáme jakýkoliv  rozměr v termínu do 14 dnů. Jsme schopni dodat i dvoumatrace, prodloužené matrace až do délky 220 cm, nebo různé šířky – 100, 120, 130, 140 cm, ale i menší – např. 78, 85 cm atd. Ke všem velikostem matrací u nás koupíte i kvalitní Mako-Jersey prostěradla z egyptské bavlny v široké paletě barev. Doporučujeme zvýšit hygienické hledisko spaní a pořídit si tzv.chránič matrace. Prodáváme chrániče ve všech velikostech, jsou ze zdravotnického programu, takže jsou prací až na 95 st.C. Chránič matrace je tenká vrstva, která zachytí pot, roztoče atd, ale nepotlačí funkci matrace. Nabízíme i speciální prací chrániče pro zimomřivé WARMER nebo horkokrevné COOLER.

Přijďte si k nám produkty firmy Jelínek prohlédnout, vyzkoušet a objednat v naší prodejně v Ostravě na ulici Stodolní.

Pro více informací volejte tel: 602 322 406 nebo pište na mejlík apnabytek@gmail.com

Speciální akce:

sleva 15% během nouzového stavu do 21.3.