Zdravotní matrace

Zdravotní matrace je dnes velmi často používaným pojmem – jedná se ovšem o souhrnný název pro matrace, které se zaměřují na zdravý spánek. Zdravotní matrace mohou být složeny z různých druhů pěny, latexu nebo i pružinové. Jelikož je naším heslem „AP nábytek pro zdravý spánek“, dají se všechny matrace, které prodáváme, označit jako zdravotní.

To nám ale nestačí a i z toho nepřeberného množství matrací na trhu pečlivě vybíráme, které si opravdu toto označení zaslouží a které vám přinesou žádanou regeneraci a úlevu. V oblasti matrací proto spolupracujeme pouze se třemi vybranými partnery – světovým lídrem ve výrobě opravdu kvalitních matrací (ale za dostupnou cenu) firmou Magniflex, českým tradičním výrobcem firmou Jelínek a firmou zaměřující se na zdravotní pružinové matrace, firmou Kopeko. U všech těchto výrobců máme dlouhodobě ověřeno, že nabízí opravdu kvalitní produkty a služby.

V otázce matrací a spánku celkově nedoporučujeme dělat kompromisy, a jelikož nabízíme matrace v široké cenové nabídce, jistě si vyberete a nebudete tak dělat kompromis ani vy.

Neváhejte a zavolejte nám nebo se rovnou zastavte u nás v prodejně v Ostravě na ulici Stodolní a přijďte si kvalitní zdravotní matrace vyzkoušet na vlastní kůži. Jinak to snad ani nejde…