Matrace pro seniory

Stárneme všichni, to je fakt. Dalším faktem je, že spánek je v pozdějším věku stále kratší a obtížnější, proto je potřeba o to více dbát na výběr správně matrace. Námi nabízené matrace pro seniory jsou speciálně navrženy pro pohodlný zdravý spánek starších a citlivějších lidí.

Matrace se citlivě přizpůsobí vašemu tělu a dopřejí vaší páteři tolik potřebnou oporu. Není pravdou, že by matrace pro seniory měly být co možno nejtvrdší! Takové matrace se nevytvarují, nedopřejí přirozenou polohu těla a brání prokrvování končetin. Mohou pak za častější noční buzení, nespavost, bolest kloubů a další nepříjemnosti. Proto žádné takové matrace u nás nikdy nekoupíte. AP nábytek se soustředí na produkty, které dopřávají opravdu zdravý spánek.

Je mnoho materiálů, které jsou vhodné na výrobu matrací pro seniory, a je nejlepší si je přijít osahat a vyzkoušet přímo v prodejně. Pouze podle obrázku a popisku se kvalitní matrace opravdu vybrat nedá. Neváhejte a zavolejte nám nebo se rovnou zastavte u nás v prodejně v Ostravě na ulici Stodolní a přijďte si matrace vyzkoušet na vlastní kůži.