Pružinové matrace

Pružinové matrace nám jsou dobře známy. Bohužel především z dob minulých, kdy tlačily, vrzaly, bodaly do zad… to je v dnešní době minulostí, nebojte se! I pružinové matrace prošly obrovským vývojem a skokem dopředu. Proto jsou pružinové matrace možnou alternativou k dnes nejpopulárnějším pěnovým matracím nebo matracím latexovým.

Pružinové nebo také taštičkové matrace mají stále celou řadu příznivců a i my je máme vyzkoušené. Nabízíme je od renomované značky Kopeko, se kterou máme výborné zkušenosti. Pružiny v taštičkách jsou dováženy z Německa a taktéž se dělí do několika typů, aby výsledná matrace byla měkčí nebo tvrdší. Pro všechny pružinové matrace ovšem platí, že mohou být položeny na pevnou desku, nepotřebují žádný rošt. Ale samozřejmě pružinová matrace na roštu laťkovém i lamelovém bude podstatně prodyšnější. Naše pružinové matrace mohou být i na roštech  s polohováním hlavy a nohou.

Pro zdravý spánek je potřeba vybrat pružinovou matraci přesně na míru vám, s takovým složením, které vám bude nejvíc vyhovovat a dodá vašemu spaní zdravotní charakter. Proto neváhejte a nezkoušejte vybírat matraci, aniž byste si na ni lehli a opravdu ji cítili. Zavolejte a domluvte si schůzku nebo se rovnou zastavte u nás v prodejně v Ostravě na ulici Stodolní.