Latexové matrace

Alternativou ke známějším matracím pěnovým a pružinovým tvoří matrace latexové. Stále nacházejí celou řadu příznivců.

Tyto matrace jsou velmi vhodné pro alergiky a jsou celkově velmi odolné proti proleženinám a plísním, latex skvěle dýchá. Jedná se tak o velmi trvanlivý materiál, který zároveň má zdravotní charakter. Latexové matrace nabízejí výbornou oporu těla a mají také vynikající bodovou elasticitu.

Varianty H jsou pevnější, latexové matrace s kokosem jsou tvrdší a pokud jsou s latexem-H, poskytují opravdu tvrdé spaní. Latexová jádra jsou třízónová – Matrix, pětizónová – Latex 15, pětizónova s výškou 20 cm – Royal a sedmitónová – přírodní latex NATUR

Specialitou je Latex Dual – pětizónové dvoutuhostní jádro. Zákazník si navíc může vybrat základní tuhost nebo větší tuhost – tzv. H. Latex Blue je s gelem. Potah matrace se dá vybrat ze tří druhů – Lada, Aloe Vera a Silver Protect. Všechny jsou rozpínací a hlavně prací.

Pokud zvažujete koupi latexové matrace, nevybírejte pouze na internetu. Přijďte, lehněte si a vyzkoušejte. Jedině tak můžete porovnat a opravdu zjistit, zda je latex tím pravým a ideálním materiálem pro vás. Proto neváhejte, zavolejte a domluvte si schůzku nebo se rovnou zastavte u nás v prodejně v Ostravě na ulici Stodolní.