Lamelové matrace

Speciální matrace od firmy Jelínekortopedické lamelové matrace. Jedná se o matrace, které kombinují pružný lamelový rošt z bukového dřeva na PUR nosnících, doplněné pěnovou roznášecí vrstvou (roznáší váhu spáče na roštu), to vše zabalené do snímatelného pratelného obalu.

Prodáváme tyto druhy ortopedických lamelových matrací: Sára Basic, Sára Klasik, Sára Komfort, Sára Spirit, novinka 2021 Sára Spirit Boxspring.

Výška matrací 15 cm, 17 cm, 20 cm, 22 cm a 25 cm- podle výběru jednotlivých vrstev.

Sára Basic je základní lamelovou matrací výšky 15 cm s bavlněným povlakem a roznášecí vrstvou PUR. Je vhodná zejména pro děti, ale i pro dospělé, kteří chtějí spát na zdravotní matraci při co možná nejnižší ceně a nemají žádné speciální problémy či nároky.

Sára Klasik, Sára  – vybírat můžete z těchto roznášecích vrstev: PUR, NAWAPUR, CELLPUR, XDURA, EMBRACE a novinku r.2021 NATURLATEX. Proč je taková nabídka? Protože i vy máte rádi měkčí nebo tužší materiály. Rozdíl je i ve výšce – 5cm nebo 7 cm. Každý si může vybrat a navíc vše máme k vyzkoušení v prodejně.

Přidáním pěny ERGOFLEX pod výše jmenované roznášecí vrstvy vytvoříme pohodlnou a vysokou Sáru Komfort.

Na všechny tyto lamelové matrace si můžete vybrat z těchto tří typů povlaků: bavlněný, Microactive nebo ALOE VERA

Své místo v nabídce od roku 2019 zaujala i matrace Sára SPIRIT s jednou i dvojitou roznášecí vrstvou a s luxusními povlaky dle vl.výběru – Morrison, Synchronic nebo Hemp s konopím. Matrace  Sára SPIRIT s dvojí roznášecí vrstvou se podobá Sáře Komfort – má také vrstvu Ergoflex a další pěnovou vrstvu podle výběru z výše uvedených roznášecích vrstev. Změnou a tou hlavní novinkou je změna designu v podobě speciálních luxusních povlaků. Povlak má uzávěr kolem celého obvodu, dá se lehce sundat bez manipulace vnitřní části a zpětného pracného navlékání.

Novinkou pro rok 2021 je vysoká matrace Sára Spirit Boxspring s výškou 25 cm. Stále je to lamelová matrace, stejného principu při výběru pěnových roznášecích vrstev, doplněná o podkladovou pevnou pěnu. Ta současně tvoří rovný podklad pro lamelový rošt a díky otvorům umožňuje výborné provzdušnění matrace. Tuto matraci doporučujeme těm, kteří chtějí moderní matracový systém, který zaujme nejen svou nadstandardní výškou, ale především kvalitním ortopedickým systémem pro dokonalou regeneraci těla během spánku. Je vhodná na hustý laťový rošt bez polohování.

Všechny typy lamelových matrací disponují dlouhou životností a ortopedickým charakterem. Ten je zajištěn díky schopnosti matrace se zabudovaným roštem, s doživotní zárukou, dostatečně pevně a přitom citlivě kopírovat přirozené zakřivení těla a dodat tak páteři dostatečnou oporu. Matrace jsou vyráběny ve čtyřech tuhostních kategoriích, vyberou si tak všechny věkové kategorie – děti, dospělí i senioři, jakékoli váhy. Na výběr je několik druhů pracích povlaků i roznášecích vrstev.  Na lamelový rošt poskytujeme záruku bezplatné výměny prasklé lamely po celou dobu životnosti matrace. Díky možnosti v budoucnu dokoupit jakýkoli komponent už nikdy nebudete muset shánět novou matraci. Matrace jsou díky tomu vhodné pro děti, které začínají spát na velké posteli. Když vyrostou, koupí se nové nosníky nebo roznášecí vrstva, popř. i povlak a máte stále stejnou matraci přetvořenou na jinou váhu. Matrace jsou vhodné pro dospělé, kteří mají problémy s páteří, nebo pro ty, kteří jsou sice zdraví, ale chtějí těmto zdravotním komplikacím v budoucnu předejít. Změní-li se vaše váha, bez problémů si koupíte nové nosníky v jiné váhové kategorii a spinkáte dále na stále stejné matraci….

Lamelové ortopedické matrace je nutné položit jen na hustý laťkový rošt, nebo alespoň na pevnou desku. Rošt může být polohovací mechanicky, ale i s motorem – mimo matraci Sára Spirit Boxspring. Matrace jsou velmi pružné, takže vám umožní použít i nejsložitější polohovací laťkový rošt, který vám samozřejmě dodáme také.

Pokud zvažujete koupi nové matrace, nevybírejte pouze na internetu. Přijďte, lehněte si na matrace u nás v prodejně a vyzkoušejte právě pro vás vhodnou kombinaci. Jedině tak můžete porovnat a opravdu zjistit, zda je lamelová matrace tou správnou volbou. Neváhejte, zavolejte a domluvte si schůzku u nás v prodejně v Ostravě na známé Stodolní ulici.

Nabízíme i novou službu – my přijedeme k vám, doma vyzkoušíte, objednáte pro vás vhodnou kombinaci a my pak zajistíme dodání až k vám domů.

Zdravému spaní se věnujeme již od roku 1996!