Rošty

V základu se rošty dělí na pevné (laťkové) a pružné (lamelové). Nejvíce rozšířené jsou lamelové rošty, které můžou být pevné nebo polohovací. Polohování roštu se provádí manuálně nebo za pomoci elektrického motoru.

Rošty mají na rozdíl od matrace téměř doživotní výdrž. Doporučujeme proto věnovat jejich výběru patřičnou pozornost. Investice se vám vrátí nejen na vašem zdraví, ale také na prodloužené životnosti matrace.

Matrace a rošt tvoří neoddělitelný celek. Rošt matraci odlehčí v zatížení, které by bez roštu musela matrace nést sama, a zároveň zátěž rovnoměrně rozloží. Rošt taktéž chrání matraci proti vlhkosti, odvětrává a tím zabraňuje tvorbě plísní. Pozor, ne všechny rošty a matrace se můžou navzájem kombinovat.

Přijďte se poradit do naší prodejny v Ostravě na Stodolní ulici. Vše jasně vysvětlíme, ukážeme a sami si rošty můžete vyzkoušet. V prodejně máme také k dispozici více než 25 druhů matrací, na které si můžete lehnout. Zdravému spánku a prodeji matrací a roštů se věnujeme už více než 20 let. Nenabízíme nic, co bychom si sami nevzali domů.

Člověk stráví ve spánku více než třetinu života. Kvalitní spánek je klíčem ke zdraví. Proto doporučujeme matrace, rošty nebo postele před koupí nejdříve pořádné vyzkoušet.

Polohovací ručně

Náš sortiment

Pevné rošty

Náš sortiment

Motorové rošty

Náš sortiment