Postele z masivu, dřevěné postele

Řídíme se jednoduchým heslem: neprodáváme nic, co bychom si nevzali sami domů. Proto u nás najdete jenom ty nejkvalitnější postele z masivu. Věříme, že dřevo je nejkvalitnějším materiálem pro zdravý spánek. Úzce spolupracujeme s předními českými výrobci dřevěných postelí, jako je např.firma Jelínek, Vykona, Roalholz, LB Bohemia, Kopeko, Jitona atd.

V nabídce máme postele z dubu, buku, borovice i jiných dřevin a také dřevěné postele v kombinaci s textilním materiálem (s čalouněním). Postel je k dispozici samotná nebo v rámci celé ložnice (stolky, komody, skříně).

Novinkou je bio nábytek z masivního dřeva Zirbe (alpská borovice) od společnosti JELÍNEK. Dřevěná posel i kompletní nábytek jsou vyrobeny bez kovových spojů a povrchové úpravy. Vůně dřeva Zirbe navíc odpuzuje moly a další nežádoucí hmyz.

Dřevěné postele nabízíme jako jednolůžka i manželské postele, ve variantách s úložným prostorem nebo bez a také v různých rozměrech.

Potřebujete postel na míru? Žádný problém. Postele z masivu nabízíme i v nestandardních délkách, dle vašeho přání. To stejné i u matrací.

Přijďte se sami přesvědčit k nám do prodejny v Ostravě na ulici Stodolní. Vše jasně vysvětlíme, ukážeme a poradíme. V prodejně máme také k dispozici více než 25 druhů matrací, které si můžete na místě vyzkoušet. Zdravému spánku a prodeji postelí z masivu, matrací a roštů se věnujeme už více než 20 let.

Jednolůžko

Náš sortiment

Manželské postele

Náš sortiment

Postele s úložným prostorem

Náš sortiment

Postele pro seniory

Náš sortiment

Dětské postele

Náš sortiment