Project Description

Dny zdravého spánku  1. – 21.3. – sleva 15% pro matraci

MAGNIPROTECT 8

Akční cena pro nákup v nouzovém stavu!

Středně vysoká matrace z kolekce MagniProtect představuje revoluční novinku v boji proti virům a bakteriím. Kombinace technologie ViroStop a aktivního stříbra brání výskytu aktivních virů a bakterií na matraci a zabraňuje tak negativnímu vlivu patogenů na člověka. Účinky technologie ViroStop potvrzují mezinárodní normy ATCC a ISO. Nový atest potvrzuje aktivní likvidaci COVID-19!!!

PROČ ZVOLIT MATRACI MAGNIPROTECT 8?

  • MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím.
  • Díky unikátní kombinaci vezikulární technologie a již ověřeného aktivního stříbra vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné faktory. Tím dochází k minimalizaci výskytu aktivních virů a bakterií a tedy i negativního vlivu patogenů na člověka.
  • Potah matrace MagniProtect 8 obsahuje paměťovou pěnu Memoform, která se dokonale přizpůsobí tvaru Vašeho těla, nevyvíjí protitlak a působí proti proleženinám.
  • Vrstva ze studené pěny Elioform poskytuje středně tuhou ortopedickou podporu páteři.
  • Potah z látky ošetřené technologií ViroStop není snímatelný. Cílem je zajistit co nejdelší antivirový a antibakteriální účinek, který se praním postupně snižuje. Doporučujeme používat prostěradlo ViroStop.
  • Matraci doporučujeme uložit na perforovanou desku, pevný laťový rošt nebo lamelový (pevný/polohovací) rošt.
  • Prodloužená záruka na jádro matrace je 10 let.
  • Matrace je vhodná i pro malé děti.
  • Matrace je vyrobena v souladu s mezinárodními normami a vlastnícertifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP.
TECHNOLOGIE VIROSTOP – SÍLA STŘÍBRA PROTI VIRŮM A BAKTERIÍM

ViroStop je exkluzivní kombinace vezikulárních technologií a stříbra navržená tak, aby zabraňovala uchycení a množení bakterií a virů na tkaninách, které jsou jinak ideálními povrchy pomáhajícími rozvoji negativních patogenů.

Vezikulární technologie cílí na obalené viry a pomáhá jejich rychlému ničení. Technologie aktivního stříbra cílí na viry i bakterie a efektivně zabraňuje jejich množení.

Tuhost – středně tuhá, výška 20 cm, nosnost až 180 kg, vhodná pro dospělé i děti

Vakuované balení

Cena 80×200, 90×200 – 11.990 Kč , akční cena jen 10.191 Kč !!!!!

Akce platí i pro atypické velikosti matrací vč. dvoumatrací, prodloužených i různě širokých s dodací lhůtou do 8 týdnů.

Dodáme zdarma kdekoli v ČR