Project Description

DNY MARIANNE 18. – 20.9. – sleva 20% pro polštář

MAGNIPROTECT STANDARD

Tradiční design polštáře z patentované paměťové pěny Memoform. Potah polštáře je ošetřen technologií ViroStop, která brání výskytu aktivních virů a bakterií na polštáři a zabraňuje tak negativnímu vlivu patogenů na člověka. Účinky technologie ViroStop potvrzují mezinárodní normy ATCC a ISO.

PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ MAGNIPROTECT STANDARD?

  • MagniProtect účinně bojuje proti virům a bakteriím.
  • Díky unikátní kombinaci vezikulární technologie a již ověřeného aktivní stříbra vzniká prostředí, ve kterém viry a bakterie nemají potřebné živné faktory. Tím dochází k minimalizaci výskytu aktivních virů a bakterií a tedy i negativního vlivu patogenů na člověka.
  • Polštář poskytuje dokonalou anatomickou podporu a jedinečné uvolnění krčních svalů díky paměťové pěně Memoform, která se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře.
  • Je vhodný pro spaní na zádech, na boku i na břiše.
  • Potah z látky ošetřené technologií ViroStop je snímatelný a pratelný (30°C). Antivirový a antibakteriální účinek je garantován do 30 pracích cyklů. Poté se účinek začíná postupně snižovat.
  • Polštáře jsou vyrobeny v souladu s mezinárodními normami a vlastní certifikáty ATCC 100 FOR VIRUS, ISO 18184, ISO 20743, OEKO-TEX STANDARD 100, OEKO-TEX STeP, nejvyšší zdravotní certifikaci v rámci EU – zdravotní produkt první kategorie.

Polštáře MagniProtect jsou ideálním řešením jak pro domácnosti, tak pro hotely a penziony, které chtějí svým klientům poskytnout bezpečné lůžko bez virů a bakterií. Polštář MagniProtect Standard je vysoký 12 cm a směrem k okrajům se ztenčuje. Správnou podporou při spaní na boku zmírňuje tlak na krční tepnu a při spaní na zádech na nervové kanálky v krční páteři. Zmírňuje negativní dopady na páteř při spaní na břiše.

ROZMĚRY: 72x42x12cm

CENA: 2 390 Kč(cena vč. 15% DPH), Akční cena jen 1.912 Kč – do 27.9.2020

Líbí se vám polštář MagniProtect Standard? Zavolejte nebo napište si o něj na mejlík a my vám ho zašleme na dobírku kamkoli v ČR. Tel: 602 322 406, apnabytek@gmail.com.