Anatomické a zdravotní polštáře

Správná podpora hlavy a krku je klíčová pro kvalitní spánek a načerpání nové energie. Volba polštáře je proto velmi důležitá. Nejvhodnější pro vaši krční páteř jsou kvalitní anatomické polštáře z paměťové pěny. Při jejich výběru platí základní pravidlo: chcete-li si vybrat nejvhodnější polštář, musíte jej zvolit dle pozice, ve které nejčastěji spíte.

Spíte-li na zádech, sahejte po nižším polštáři, který zabrání nadměrnému ohýbání krku. Pro ty, co spí raději na boku, jsou nejvhodnější pevnější, středně vysoké anatomické polštáře, které poskytnou dokonalou podporu mezi ramenem a spodní části krku. Ti, kteří spí nejčastěji na břiše, by měli sáhnout po měkkém, téměř plochém polštáři SUPERIORE FLAT s výškou jen 7,5 cm.

V naší prodejně v Ostravě nabízíme zdravotní anatomické polštáře značky Jelínek (HUGO) a také od italské značky Magniflex, průkopníka v kvalitních matracích a zdravém spánku celkově. Magniflex nabízí několik řad anatomických polštářů, které si můžete vyzkoušet přímo v naši prodejně. Magniflex vyrábí všechny polštáře z paměťové pěny. Řada GEOMEMORY  kombinuje patentovanou paměťovou (tvarovou) pěnu s přírodními materiály – Aloe Verou a povlak je z bio bavlny. Řada MAGNIGEL je díky spojení patentované paměťové pěny a chladivého gelu ideální pro potivější typy spáčů. Pro potivce máme i speciální řadu SUPERIORE s chladivým povlakem kosmické tkaniny OUTLAST. Řada CLASSICO má jádro z patentované paměťové pěny a povlak z velmi jemné viskózy. Všechny řady nabízí tvar Standard (netvarovaný) a WAVE (tvarovaná vlnka), ale i vyšší a širší variantu STANDARD MAXI. Specialitou je cestovní polštář opět z paměťové pěny pod trefným názvem SUSHI. Povlaky polštářů jsou pratelné a velkou výhodou je zakoupení dalšího náhradního povlaku. Většina polštářů splňuje nejvyšší zdravotní certifikát CLASS 1 MEDICAL. Novinkou je extra plochý polštář SUPERIORE FLAT s chladivým povlakem OUTLAST výšky jen 7,5 cm a polštář pro naše nejmenší – BABY s výškou 5 cm. Neváhejte a stavte se u nás pro anatomický polštář. Vaše krční páteř vám poděkuje.

Kromě zdravotních polštářů nabízíme pod značkou Magniflex také další důležité zdravotní pomůcky –  krční válečky, cestovní krční polštářky (tzv.rohlík),  ergonomické sedáky – na křesla, kanc.židle, ale i invalidní vozíky, dále zádové podpěrky na postel, ale i bederní opěrky Lumbar vhodné například do aut. I tyto pomůcky obdržely nejvyšší zdravotní certifikát.

Kvalitní bavlněné ložní povlečení a prostěradla

Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let. Za tu dobu jsme vyzkoušeli velké množství ložního povlečení různých domácích i zahraničních značek. Jednoznačné prvenství u nás získalo bavlněné ložní prádlo Stella Ateliers.

Stella Ateliers  používá k výrobě ložního prádla bavlnu nejvyšší kvality. Bavlna je dlouhovlákenná a ručně sbíraná. Následná příze se zpracovává do tradičních saténových tkanin (tkaný satén 120 g/m2) a jersey pletenin (pletený jersey 140 g/m2).

Luxusní ložní povlečení Stella Ateliers vyniká nejen nádherným designem, ale především stabilitou povrchu tkanin i samotných barev. Tvarovou stálost povlečení spolu s velmi snadnou úpravou (jersey není nutno žehlit) opět ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Bavlněné ložní povlečení Stella Ateliers nabízíme v naši prodejně v Ostravě v různých velikostech: pro klasické přikrývky 140 x 200 cm, prodloužené peřiny až do délky 220 cm i pro francouzské přikrývky. Vybrat si můžete povlečení z bavlněného saténu, bavlněného jersey a brokátového damašku. To všechno na jednom místě také s kvalitními saténovými a jersey prostěradly Estella, která vhodně barevně ladí k nabídce ložního prádla. Prostěradla jsou napínací, vhodná také na vysoké matrace.

Přikrývky a polštáře

Trápí vás různé alergie nebo astma? Hledáte kvalitní antialergické přikrývky a polštáře? Tak to jste na správném místě. V naší prodejně v Ostravě na ulici Stodolní nabízíme přikrývky a polštáře z těch nejkvalitnějších materiálů vhodné pro alergiky.

Antialergické přikrývky nabízíme v klasických rozměrech 140 x 200 cm, v prodloužených velkostech i jako francouzské přikrývky. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší, dětské přikrývky u nás naleznete také.

Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let, rádi poradíme.

Podložky a voděodolné chrániče matrace

Chcete si prodloužit životnost povlaku a zvýšit hygienické hledisko vaší matrace? Chcete ji ochránit před potem nebo roztoči? Jestli ano, jste na tom správném místě. V naší prodejně v Ostravě nabízíme vše pro kvalitní spánek včetně chráničů jak klasických, tak i vodonepropustných ve všech běžných i atypických rozměrech.

Vodonepropustný chránič matrace ochrání hlavně dětskou matraci, ale je také velmi vhodný při problémech s inkontinencí u dospělých. Vrchní vrstva z bavlněného jersey je měkká, příjemná a saje pot. Spodní vrstvu tvoří polyuretanový nátěr, který je vysoce voděodolný, ale zároveň dostatečně prodyšný.

Chránič k matraci jednoduše přichytíte pomocí gumiček na rohy matrace. Všechny typy chráničů matrací lze velmi jednoduše prát v automatické pračce i na vyšší teploty, popř. sušit v sušičce.

V naší prodejně v Ostravě na známé Stodolní ulici nabízíme kromě chráničů matrací také podložky na matraci, tzv.čabraky nebo-li toppery. Jsou to tenčí pěnové matrace např. 5 cm, ale i vyšší, většinou v pracích povlacích. Tyto podložky slouží ke změkčení stávající matrace, nebo ke zvýšení spaní. V nabídce máme podložky z klasické PUR pěny, z tzv. studené pěny (HR), ale i z paměťové pěny, popř.speciálních pěn. Rozměry klasické i podle potřeby na míru. 

Zastavte se u nás a sami si vyberte, co je pro vás nejlepší. Zdravému spánku se věnujeme od roku 1996 a rádi poradíme při výběru.

2021-06-11T12:47:01+01:00

NOVINKA – anatomický polštář MAGNIPROTECT WAVE s antivirovým povlakem – akční cena

Akční cena polštáře: MAGNIPROTECT  WAVE Ergonomický tvar polštáře z patentované paměťové pěny Memoform. Potah polštáře je ošetřen technologií ViroStop, která brání výskytu aktivních virů a bakterií na polštáři a zabraňuje tak negativnímu vlivu patogenů na člověka. Účinky technologie ViroStop potvrzují mezinárodní normy ATCC a ISO. PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ MAGNIPROTECT WAVE? MagniProtect účinně

2021-06-11T12:48:42+01:00

NOVINKA – anatomický polštář MAGNIPROTECT Standard s antivirovým povlakem – akční cena

Akční cena od 11.6.2021 MAGNIPROTECT STANDARD Nákup za akční cenu v slevových dnech Tradiční design polštáře z patentované paměťové pěny Memoform. Potah polštáře je ošetřen technologií ViroStop, která brání výskytu aktivních virů a bakterií na polštáři a zabraňuje tak negativnímu vlivu patogenů na člověka. Účinky technologie ViroStop potvrzují mezinárodní normy ATCC a ISO. PROČ

2021-06-11T13:05:19+01:00

AKCE – krční polštář Magniflex SUPERIORE Deluxe Wave pro potivce – akční cena

Od 11.6.2021 akční cena polštáře Superiore Deluxe Wave - skvělý pro vás i jako dárek PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ SUPERIORE DELUXE WAVE? dokonale přizpůsobivá paměťová pěna Memoform se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře přináší jedinečné uvolnění krčních svalů a je vhodný pro spaní na zádech a na boku výborné provzdušnění polštáře díky perforačnímu systému Airyform

2021-06-11T13:21:24+01:00

AKCE – krční polštář SUPERIORE Deluxe Standard Maxi pro potivce širokých ramenou – akční cena

Akční cena od 11.6.2021 pro:  anatomický polštář Superiore Deluxe Standard MAXI - skvělý pro vás i jako dárek PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ SUPERIORE DELUXE STANDARD MAXI? technologicky vyspělá paměťová pěna Memoform se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře přináší jedinečné uvolnění krčních svalů a je vhodný pro spaní na zádech, boku i na břiše je vhodný

2021-06-11T16:36:52+01:00

Akce -krční polštář zn.Magniflex -COTTON DELUXE STANDARD – akční cena

Akční cena od 11.6.2021 pro jeden z nejprodávanějších anatomických polštářů - Cotton Deluxe Standard PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ COTTON DELUXE STANDARD? dokonale přizpůsobivá paměťová pěna Geomemory Aloe se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře přináší jedinečné uvolnění krčních svalů a je vhodný pro spaní na zádech, boku i na břiše výborné provzdušnění polštáře díky perforačnímu systému Airyform

2021-04-16T20:11:16+01:00

Magniflex Lumbar – bederní opěrka z paměťové pěny na sedačky,židle i do auta – 1.990 Kč

LUMBAR - bederní opěrka PROČ ZVOLIT BEDERNÍ OPĚRKU LUMBAR? ideální pomůcka pro dlouhodobé sezení a při zdravotních problémech se zády a bederní páteří paměťová pěna Memoform dokonale podpírá nejvíce namáhané oblasti těla a zlepšuje v nich krevní a mízní tlak díky správnému používání tak nedochází k brnění a otokům způsobených dlouhými statickými polohami snímatelný a

2021-04-16T20:09:47+01:00

Magniflex Ergo Seat – velmi pohodlný sedák z paměťové pěny na dlouhé sezení – 1.990 Kč

ERGO SEAT - anatomicky tvarovaný sedák Zkuste si sednout na nejpohodlnější kancelářskou židli a poté se posaďte na Ergo Seat. Čas, který tak budete moci strávit na židli, se více jak zdvojnásobí. Paměťová pěna Memoform v anatomickém sedáku se vám přizpůsobí a obalí vaše nohy, aniž byste měli potřebu po pár minutách změnit polohu z

2021-04-16T20:08:02+01:00

nejlepší polštář na pohodlné cestování TRAVEL PILLOW z paměťové pěny , 1.290 Kč

PROČ ZVOLIT CESTOVNÍ POLŠTÁŘEK TRAVEL PILLOW? ideální pro správnou oporu krční páteře, uvolní krční svalstvo nejen během cesty nebo dlouhého sezení paměťová pěna Memoform dokonale podpírá nejvíce namáhané oblasti těla a zlepšuje v nich krevní a mízní tlak díky správnému používání tak nedochází k brnění a otokům způsobených dlouhými statickými polohami snímatelný a pratelný potah

2021-04-16T20:06:16+01:00

super cestovní polštář Sushi z paměťové pěny 42x23x11 cm, 1.990 Kč

PROČ SI POŘÍDIT POLŠTÁŘ SUSHI? polštář SUSHI je vaše osobní pohodlí na cestách jádro polštáře je z vysoce kvalitní paměťové pěny potah polštáře COOLMAX, který skvěle saje pot a rychle se vysuší, je snímatelný a pratelný (30°) srolujte jej do ruličky, po rozrolování se vám vrátí do původní velikosti tento polštář vám zabere minimální

2021-06-11T16:23:34+01:00

AKCE – anatomický polštář Magniflex MAGNIGEL Deluxe Standard – akční cena

Akční cena od 11.6.2021 MAGNIGEL DELUXE STANDARD - super polštář pro potivce, super dárek Univerzální zdravotní anatomický polštář Magnigel s chladivou gelovou pěnou ve standardním rovném tvaru. PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ MAGNIGEL DELUXE STANDARD? prodyšná a chladivá gelová pěna Magnigel se jemně přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře - ideální pro potivější typy spáčů

2021-06-11T16:25:37+01:00

AKCE – anatomický měkký polštář zn. Magniflex – Classico Wave – akční cena

Akční cena od 11.6.2021 polštář CLASSICO WAVE se zdravotním certifikátem Velmi oblíbený a úžasně přizpůsobivý měkčí zdravotní anatomický tvarovaný polštář z paměťové pěny dvojí výšky. PROČ ZVOLIT ZDRAVOTNÍ ANATOMICKÝ POLŠTÁŘ CLASSICO WAVE? dokonale přizpůsobivá paměťová pěna Memoform se přizpůsobí tvaru hlavy i krční páteře přináší jedinečné uvolnění krčních svalů a je vhodný pro spaní na zádech a

2021-06-11T16:27:07+01:00

Akce – anatomický polštář Magniflex Classico Standard – akční cena

Akční cena od 11.6.2021 CLASSICO STANDARD Univerzální zdravotní anatomický polštář z patentované paměťové pěny ve standardním tvaru měkčího typu Ačkoliv je navržen ve stylu tradičního polštáře, je zdravotní anatomický polštář Classic Standard výjimečným produktem. Polštář je vysoký 12 cm a směrem k okrajům se ztenčuje. Nabízí potřebnou oporu při spaní na zádech, na boku i na