Anatomické a zdravotní polštáře

Správná podpora hlavy a krku je klíčová pro kvalitní spánek a načerpání nové energie. Volba polštáře je proto velmi důležitá. Nejvhodnější pro vaši krční páteř jsou kvalitní anatomické polštáře z paměťové pěny. Při jejich výběru platí základní pravidlo: chcete-li si vybrat nejvhodnější polštář, musíte jej zvolit dle pozice, ve které nejčastěji spíte.

Spíte-li na zádech, sahejte po nižším polštáři, který zabrání nadměrnému ohýbání krku. Pro ty, co spí raději na boku, jsou nejvhodnější pevnější, středně vysoké anatomické polštáře, které poskytnou dokonalou podporu mezi ramenem a spodní části krku. Ti, kteří spí nejčastěji na břiše, by měli sáhnout po měkkém, téměř plochém polštáři SUPERIORE FLAT s výškou jen 7,5 cm.

V naší prodejně v Ostravě nabízíme zdravotní anatomické polštáře značky Jelínek (HUGO) a také od italské značky Magniflex, průkopníka v kvalitních matracích a zdravém spánku celkově. Magniflex nabízí několik řad anatomických polštářů, které si můžete vyzkoušet přímo v naši prodejně. Magniflex vyrábí všechny polštáře z paměťové pěny. Řada GEOMEMORY  kombinuje patentovanou paměťovou (tvarovou) pěnu s přírodními materiály – Aloe Verou a povlak je z bio bavlny. Řada MAGNIGEL je díky spojení patentované paměťové pěny a chladivého gelu ideální pro potivější typy spáčů. Pro potivce máme i speciální řadu SUPERIORE s chladivým povlakem kosmické tkaniny OUTLAST. Řada CLASSICO má jádro z patentované paměťové pěny a povlak z velmi jemné viskózy. Všechny řady nabízí tvar Standard (netvarovaný) a WAVE (tvarovaná vlnka), ale i vyšší a širší variantu STANDARD MAXI. Specialitou je cestovní polštář opět z paměťové pěny pod trefným názvem SUSHI. Povlaky polštářů jsou pratelné a velkou výhodou je zakoupení dalšího náhradního povlaku. Většina polštářů splňuje nejvyšší zdravotní certifikát CLASS 1 MEDICAL. Novinkou je extra plochý polštář SUPERIORE FLAT s chladivým povlakem OUTLAST výšky jen 7,5 cm a polštář pro naše nejmenší – BABY s výškou 5 cm. Neváhejte a stavte se u nás pro anatomický polštář. Vaše krční páteř vám poděkuje.

Kromě zdravotních polštářů nabízíme pod značkou Magniflex také další důležité zdravotní pomůcky –  krční válečky, cestovní krční polštářky (tzv.rohlík),  ergonomické sedáky – na křesla, kanc.židle, ale i invalidní vozíky, dále zádové podpěrky na postel, ale i bederní opěrky Lumbar vhodné například do aut. I tyto pomůcky obdržely nejvyšší zdravotní certifikát.

Kvalitní bavlněné ložní povlečení a prostěradla

Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let. Za tu dobu jsme vyzkoušeli velké množství ložního povlečení různých domácích i zahraničních značek. Jednoznačné prvenství u nás získalo bavlněné ložní prádlo Stella Ateliers.

Stella Ateliers  používá k výrobě ložního prádla bavlnu nejvyšší kvality. Bavlna je dlouhovlákenná a ručně sbíraná. Následná příze se zpracovává do tradičních saténových tkanin (tkaný satén 120 g/m2) a jersey pletenin (pletený jersey 140 g/m2).

Luxusní ložní povlečení Stella Ateliers vyniká nejen nádherným designem, ale především stabilitou povrchu tkanin i samotných barev. Tvarovou stálost povlečení spolu s velmi snadnou úpravou (jersey není nutno žehlit) opět ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Bavlněné ložní povlečení Stella Ateliers nabízíme v naši prodejně v Ostravě v různých velikostech: pro klasické přikrývky 140 x 200 cm, prodloužené peřiny až do délky 220 cm i pro francouzské přikrývky. Vybrat si můžete povlečení z bavlněného saténu, bavlněného jersey a brokátového damašku. To všechno na jednom místě také s kvalitními saténovými a jersey prostěradly Estella, která vhodně barevně ladí k nabídce ložního prádla. Prostěradla jsou napínací, vhodná také na vysoké matrace.

Přikrývky a polštáře

Trápí vás různé alergie nebo astma? Hledáte kvalitní antialergické přikrývky a polštáře? Tak to jste na správném místě. V naší prodejně v Ostravě na ulici Stodolní nabízíme přikrývky a polštáře z těch nejkvalitnějších materiálů vhodné pro alergiky.

Antialergické přikrývky nabízíme v klasických rozměrech 140 x 200 cm, v prodloužených velkostech i jako francouzské přikrývky. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší, dětské přikrývky u nás naleznete také.

Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let, rádi poradíme.

Podložky a voděodolné chrániče matrace

Chcete si prodloužit životnost povlaku a zvýšit hygienické hledisko vaší matrace? Chcete ji ochránit před potem nebo roztoči? Jestli ano, jste na tom správném místě. V naší prodejně v Ostravě nabízíme vše pro kvalitní spánek včetně chráničů jak klasických, tak i vodonepropustných ve všech běžných i atypických rozměrech.

Vodonepropustný chránič matrace ochrání hlavně dětskou matraci, ale je také velmi vhodný při problémech s inkontinencí u dospělých. Vrchní vrstva z bavlněného jersey je měkká, příjemná a saje pot. Spodní vrstvu tvoří polyuretanový nátěr, který je vysoce voděodolný, ale zároveň dostatečně prodyšný.

Chránič k matraci jednoduše přichytíte pomocí gumiček na rohy matrace. Všechny typy chráničů matrací lze velmi jednoduše prát v automatické pračce i na vyšší teploty, popř. sušit v sušičce.

V naší prodejně v Ostravě na známé Stodolní ulici nabízíme kromě chráničů matrací také podložky na matraci, tzv.čabraky nebo-li toppery. Jsou to tenčí pěnové matrace např. 5 cm, ale i vyšší, většinou v pracích povlacích. Tyto podložky slouží ke změkčení stávající matrace, nebo ke zvýšení spaní. V nabídce máme podložky z klasické PUR pěny, z tzv. studené pěny (HR), ale i z paměťové pěny, popř.speciálních pěn. Rozměry klasické i podle potřeby na míru. 

Zastavte se u nás a sami si vyberte, co je pro vás nejlepší. Zdravému spánku se věnujeme od roku 1996 a rádi poradíme při výběru.