/Doplňky
Doplňky 2018-09-05T11:37:27+00:00

Anatomické a zdravotní polštáře

Správná podpora hlavy a krku je klíčová pro kvalitní spánek a načerpání nové energie. Volba polštáře je proto velmi důležitá. Nejvhodnější pro vaši krční páteř jsou kvalitní anatomické polštáře z paměťové pěny. Při jejich výběru platí základní pravidlo: chcete-li si vybrat nejvhodnější polštář, musíte jej zvolit dle pozice, ve které nejčastěji spíte.

Spíte-li na zádech, sahejte po nižším polštáři, který zabrání nadměrnému ohýbání krku. Pro ty, co spí raději na boku, jsou nejvhodnější pevnější, středně vysoké anatomické polštáře, které poskytnou dokonalou podporu mezi ramenem a spodní části krku. Ti, kteří spí nejčastěji na břiše, by měli sáhnout po měkkém, téměř plochém polštáři a další polštář si případně umístit pod břicho.

V naší prodejně v Ostravě nabízíme zdravotní anatomické polštáře od popřední italské značky Magniflex, průkopníka v kvalitních matracích a zdravém spánku celkově. Magniflex nabízí 3 řady anatomických polštářů, které si můžete vyzkoušet přímo v naši prodejně. Magniflex vyrábí všechny polštáře z paměťové pěny. Řada Geomemory navíc kombinuje paměťovou (tvarovou) pěnu s přírodními materiály a organickou bavlnou. Neváhejte a stavte se u nás pro anatomický polštář. Vaše krční páteř vám poděkuje.

Kromě klasických zdravotních polštářů nabízíme také krční válečky, cestovní polštáře, ergonomické sedáky, zádové podpěrky a bederní opěrky.

Kvalitní bavlněné ložní povlečení a prostěradla

Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let. Za tu dobu jsme vyzkoušeli velké množství ložního povlečení různých domácích i zahraničních značek. Jednoznačné prvenství u nás získalo bavlněné ložní prádlo Stella Ateliers.

Stella Ateliers  používá k výrobě ložního prádla bavlnu nejvyšší kvality. Bavlna je dlouhovlákenná a ručně sbíraná. Následná příze se zpracovává do tradičních saténových tkanin (tkaný satén 120 g/m2) a jersey pletenin (pletený jersey 140 g/m2).

Luxusní ložní povlečení Stella Ateliers vyniká nejen nádherným designem, ale především stabilitou povrchu tkanin i samotných barev. Tvarovou stálost povlečení spolu s velmi snadnou úpravou (jersey není nutno žehlit) opět ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Bavlněné ložní povlečení Stella Ateliers nabízíme v naši prodejně v Ostravě v různých velikostech: pro klasické přikrývky 140 x 200 cm, prodloužené peřiny až do délky 220 cm i pro francouzské přikrývky. Vybrat si můžete povlečení z bavlněného saténu, bavlněného jersey a brokátového damašku. To všechno na jednom místě také s kvalitními saténovými a jersey prostěradly Estella, která vhodně barevně ladí k nabídce ložního prádla. Prostěradla jsou napínací, vhodná také na vysoké matrace.

Přikrývky a polštáře

Trápí vás různé alergie nebo astma? Hledáte kvalitní antialergické přikrývky a polštáře? Tak to jste na správném místě. V naší prodejně v Ostravě na ulici Stodolní nabízíme přikrývky a polštáře z těch nejkvalitnějších materiálů vhodné pro alergiky.

Antialergické přikrývky nabízíme v klasických rozměrech 140 x 200 cm, v prodloužených velkostech i jako francouzské přikrývky. Nezapomněli jsme ani na ty nejmenší, dětské přikrývky u nás naleznete také.

Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let, rádi poradíme.

Podložky a voděodolné chrániče matrace

Není vám lhostejná životnost vašeho matrace? Chcete ji ochránit před špínou nebo kapalinou? Jestli ano, jste na tom správném místě. V naší prodejně v Ostravě nabízíme vše pro kvalitní spánek včetně voděodolných chráničů matrace.

Voděodolný chránič matrace ochrání vaši matraci před znečištěním a mechanickým poškozením. Vrchní vrstva je měkká, příjemná a saje pot. Spodní vrstva je voděodolná, ale zároveň dostatečně prodyšná.

Chránič k matraci jednoduše přichytíte pomocí gumiček. Na rozdíl od matrace lze samotný chránič matrace velmi jednoduše prát v automatické pračce a sušit v sušičce.

V naši prodejně v Ostravě na ulici Stodolní nabízíme kromě chráničů matrací také matracové podložky. Podložka na matraci slouží ke zvýšení komfortu spánku a prodlužuje životnost matrace.

Všechny chrániče a podložky dodáme ve vámi požadovaném rozměru, třeba i do dětských postýlek.

Zastavte se u nás a sami si vyberte, co je pro vás nejlepší. Zdravému spánku se věnujeme více než 20 let, rádi poradíme.